Tczewski Konkurs Recytatorski "Mój ulubiony wiersz" - Centrum Kultury i  Sztuki Tczew

               W kwietniu odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I—III pt. “Wiersze i wierszyki z humorem”. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie klas I-III. W tym roku szkolnym uczestnicy konkursu wysyłali filmiki z nagraną recytacją na Classroom.  Recytację oceniało jury w składzie: p. Ewa Dudzińska, p. Marzanna Kłosowska, p. Marlena Bogucka.  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe, które wręczyła Pani Dyrektor Ewa Hekert.

Oto wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla klas I-III:

Grand Prix konkursu - Amelia Siemiątkowska Ia
W kategorii klas I:
I miejsce- Urszula Cybulska Ia
II miejsce - Wiktoria Gondek Ic
III miejsce - Anna Szóstak Ia
Wyróżnienia: Tomasz Zieliński Ib i Nikodem Budzich Ia.
W kategorii klas II: 
II miejsce - Nikola Frankowska IIa
III miejsce-Anna Janowska IIc
W kategorii klas III:
I miejsce - Magdalena Barczewska IIIb
II miejsce Amelia Zielińska IIIa
III miejsce Martyna Betlejewska IIIb
Gratulujemy!
Organizatorzy: Dorota Hoppe i Zofia Olszewska