Jeszcze przed świętami, ale już w świątecznej atmosferze uczniowie klas 7a i 7d pojechali na wycieczkę do Torunia. Głównym celem wyjazdu był seans filmowy w Cinema City a dokładnie obejrzenie filmu pt. "Najlepszy".

Historia nastoletniego narkomana przechodzącego kolejne stopnie uzależnienia, później determinacja w walce o wyjście z nałogu i wreszcie mistrzostwo świata w najbardziej mordęczej dyscyplinie sportu- to wszystko sprawiło, że uczniowie wyszli z kina pod ogromnym wrażeniem. Kiedy emocje już opadły, po krótkiej przerwie na posiłek, młodzież spróbowała swoich sił na laserowym paintballu. Tam gracze podczas realistycznego starcia mogli zdobywać punkty, rejestrowane przez odpowiednie detektory noszone przez uczestników gry. Na koniec odbyło się podsumowanie statystyk każdego z graczy. Ta zabawa zainteresowała wszystkich, a brak bolesnych siniaków sprawił, że rozgrywki podobały się także dziewczynom. Cały wyjazd był niezwykle udany. Wszyscy wrócili zadowoleni z mocnym postanowieniem, że podobny powtórzymy wiosną. Organizatorkami wycieczki były Anna Manelska i Ewelina Rozpierska, opiekę nad uczniami sprawowała również pani Anna Kaczerzewska i pan Marek Tułodziecki.