W dniu pustej klasy 9.06.2017r. razem z uczniami naszej klasy poszliśmy na survival do lasu. Na początku pan Bartek opowiedział nam bajkę o kolorach tęczy, po czym dał nam kolorowe karteczki i dobieraliśmy różne rośliny do nich.

Okazało się, że w lesie o tej porze roku znaleźliśmy wszystkie kolory tęczy. Następnie poszliśmy szukać i smakować rośliny jadalne np: pseudo akację, dziką różę oraz jasnotę białą.      

Potem mieliśmy przerwę na jedzenie. Po przerwie pan podzielił nas na grupy. Robiliśmy szałas oraz rozpaliliśmy ogień i gotowaliśmy herbatę z pokrzywy. Zadanie nam się udało. Na koniec podsumowaliśmy naszą przygodę z” leśną bandą”. Każdy z nas wypowiadał się na temat tych zajęć w lesie. Dostaliśmy też znaczki LEŚNA BANDA. Survival bardzo mi się podobał. Po powrocie do szkoły również w grupach wykonywaliśmy sprawozdanie z naszej wycieczki za pomocą ozobotów. To zadanie było bardzo ciekawe i także dobrze nam wyszło. To był bardzo miły dzień.