W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła po raz drugi przystąpiła do ogólnopolskiego programu edukacyjnego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych " Twoje dane- Twoja sprawa".Program realizowany jest pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Rzecznika Praw Dziecka.

 

Celem Programu jest upowszechnienie wiedzy o ochronie danych osobowych wśród uczniów i nauczycieli poprzez poszerzenie oferty edukacyjnej szkoły o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności.

 

Zapewne pamiętacie działania z powyższego zakresu skierowane do społeczności naszej szkoły w ubiegłym roku szkolnym. Wiedza  na temat skutecznej ochrony danych i bezpiecznego zachowanie w obszarze edukacji cyfrowej jest ważna dla naszego bezpieczeństwa, dlatego wciąż istnieje potrzeba działań w tym zakresie.Będziemy więc nadal ją popularyzować. Poniżej zamieszczamy wybrane informacje, będą one zamieszczane cyklicznie. 

http://sp2.brodnica.edu.pl/uodo/