Młodzi członkowie sekcji brydżowej brali udział w ogólnopolskim obozie w Stasikówce koło Zakopanego. W zgrupowaniu brało  udział ponad 70 młodych polskich brydżystów, wśród których są medaliści Mistrzostw Świata i Europy w kategoriach młodzieżowych.

Treningi prowadzili trenerzy kadry PZBS. 13 miłośników brydża codziennie odbywało dwa treningi brydżowe, na których poznali tajniki licytacji, wistu, rozgrywki i obrony. Każdego dnia odbywał się także wieczorny turniej brydżowy. Początki zawsze są trudne, ale kilka udanych zagrań wykonali nasi brydżyści. Gościnne progi pensjonatu „U Pradziada” zapewniały wspaniałe warunki pobytowe i doskonałe góralskie jedzenie.  Wiele wrażeń doznali obozowicze w czasie kąpieli w Termach Bukovina, na  spacerze w Ścieżkach w Koronach Drzew Bachledka w Słowacji oraz  podziwiając  uroki Tatr i Zakopanego. Zdobytą wiedzę wykorzystają w czasie rozgrywek brydżowych.