W dniach 17-30.06.2019 grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami była na turnusie rehabilitacyjnym w Polańczyku. Wszyscy korzystali z zabiegów rehabilitacyjnych oraz pięknej okolicy tej uzdrowiskowej miejscowości. Czas ten był spędzony bardzo aktywnie. Udało się wszystkim przejść Połoninę Wetlińską.

Większość zdobyła Tarnicę - najwyższy szczyt Bieszczad oraz przeszła Połoninę Caryńską. Uczestnicy turnusu pływali statkiem po Zalewie Soliński ale także kąpali się w nim. Wybrali się również na basen do Leska. Nie było nudno ponieważ ponadto skorzystali z takich atrakcji jak: zwiedzanie wnętrza zapory, przejażdżka bieszczadzką ciuchcią oraz drezynami rowerowymi. Ponadto zwiedzili park miniatur cerkiew w Myczkowcach. Sami doszli też do cerkwi w Łopience oraz do Sinych Wirów (pięknych kaskad na górskim potoku). Jednym z większych przeżyć było przejście questa (gry terenowej) podczas deszczu, gdzie szlaki stały się bardzo śliskie i wielu nie dało rady utrzymać pionu. Wszystkim podobało się bardzo na turnusie rehabilitacyjnym w Bieszczadach.