Dnia 27 września uczniowie klasy II b i II d wraz z opiekunami odwiedzili Miejsce Inicjatyw Pozytywnych w Kaczym Bagnie, które stanowi przestrzeń do rozwoju, edukacji i doświadczania, integruje, uczy i wspiera dzieci i młodzież w rozwijaniu własnego potencjału i inicjowaniu aktywności.

Intensywnie, twórczo i łącząc naukę z zabawą nasi uczniowie brali udział w czterech warsztatach: wypieku bułek, gry na afrykańskich bębnach, garncarskich oraz łuczniczych. Pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej uczniowie własnoręcznie wyrobili ciasto na bułki, poznali sztukę gry na afrykańskich bębnach, poćwiczyli celne oko strzelając z łuku i wykonali misy, cukiernice i inne ceramiczne naczynia. W przerwie między warsztatami na wszystkich czekał ciepły posiłek, znalazł się również czas na chwilę zabaw i integracje na terenie malowniczo położonego obiektu.

Zapraszamy do galerii.

Zofia Olszewska