Dnia 12 października 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli nauczyciele, pracownicy obsługi i uczniowie.

 

Po krótkim powitaniu głos zabrali uczniowie z grupy teatralnej „Suflerek” oraz grupy wokalno-tanecznej „Niedźwiadki”. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień  w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli otrzymał kartkę z życzeniami wykonaną przez członków Samorządu Uczniowskiego.

Na zakończenie głos zabrał Pan Dyrektor Bogumił Kupczyk, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Po zakończonej uroczystości uczniowie udali się do klas.

Dekorację wykonała Pani Joanna Kruzińska.

Kartki z życzeniami wykonali członkowie Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani Aikanush Gumruian.

Grupę wokalno – taneczną „Niedźwiadki” przygotowały: Pani Dorota Hoppe oraz Pani Justyna Cybulska.

Grupę teatralną „Suflerek”  przygotowała Pani Marlena Bogucka.