Może być zdjęciem przedstawiającym mapa
W związku z panującą sytuacją organizujemy zbiórkę niezbędnych rzeczy, które zostaną dostarczone do przekazania najbardziej potrzebującym.
Zachęcamy do włączenia się i dostarczenie rzeczy do świetlicy szkolnej od 28.02 do 02.03.2022 r.
Organizator zbiórki dla Centrum Wolontariatu szczególnie zwraca uwagę na zapotrzebowanie na produkty medyczne.
-Zestawy medyczne - zestawy do tamowania krwi, materiały opatrunkowe, opaski uciskowe (najbardziej potrzebne!)
-Zapalniczki, świece, baterie, zapałki, latarki, powerbanki
-Pieluchy idla dzieci (różne rozmiary), pieluchy dla dorosłych
-Koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace
-Peleryny przeciwdeszczowe
-Środki pielęgnacyjne i higieniczne (pasty do zębów, szczoteczki, podpaski, środki myjące do ciała, mydło)
-Bielizna damska i męska
-Ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry
-Środki antyseptyczne, maseczki
-Zestawy wielorazowe (najlepiej plastikowe, ale nie chodzi o jednorazowe!) - sztućce, głębokie naczynia, kubki
-Woda
-Żywność (do szybkiego przygotowania oraz długoterminowa np. kasze, makarony, dżem; szynki, sery paczkowane itp.)
-Produkty z długą datą - batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makaron, płatki błyskawiczne
W razie pytań proszę o kontakt z p. Aika https://www.facebook.com/profile.php?id=100009853067816