Międzynarodowy turniej szachowy projektu Erasmus+ „Checkmates-Chessmates!”.

 

W tym roku szkolnym wiele działań związanych z projektem odbywało się wirtualnie. Aby umożliwić uczniom ze szkół partnerskich wspólną grę w szachy, koordynator projektu ze szkoły na Węgrzech zorganizował turniej online. Każdą szkołę partnerską reprezentowało 6 uczniów (nasze eliminacje szkolne zorganizowała p. Marzena Łupińska). Mecze odbywały sie przez 5 tygodni, rozgrywane były na platformie flyordie.

 

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

 

-Michał Garczyński kl. IIIb

 

-Aleksander Ziemlewski kl.VIa

 

-Paweł Pietrzykowski kl. VIIa

 

-Dominik Rysiewski kl. VIIa

 

- Stanisław Skrzyniecki kl. VIId

 

Troje uczniów naszej szkoły zajęło miejsca 5-9, a troje miejsca 10-16 (na 36 graczy).

 

 

 

W dniu 21 czerwca 2021r. uczestnicy turnieju z naszej szkoły otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Dziękujemy za reprezentowanie szkoły i gratulujemy wyników.