Od dnia 7 maja b.r. to jest od najbliższego czwartku rozpoczyna funkcjonowanie Przedszkole nr 6 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 -  oddziały na ulicy Królowej Jadwigi 3 .

Przedszkole pracuje w godz. od 6.00 do 16.00.

Od czwartku do przedszkola będzie uczęszczało 12 zgłoszonych  dzieci, które do 12 marca uczęszczały do przedszkoli miejskich, a których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

W przypadku kolejnych dzieci, których rodzice nie będą mieli  możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu należy zgłosić taką potrzebę do „ rodzimego” przedszkola na 7 dni przed planowanym posłaniem dziecka do przedszkola.

Przypominamy, że pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych , realizujący zadania związane z zapobieganiem,  przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Adresy lub telefony miejskich przedszkoli :

ZSP nr 2 -   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                       tel. 56 493 46 06