Miło nam poinformować, że nasza szkoła została zakwalifikowana do projektu Drużyna Energii. Do udziału w projekcie zgłosiło się około 600 szkół z całego kraju z których wybrano 100.   Należało przygotować film przedstawiający sportowy charakter szkoły.

Pomysłodawcą udziału w projekcie był nauczyciel wychowania fizycznego Pan Patryk Kupczyk, który do współpracy zaprosił Panie Marzannę Kłosowską i Elżbietę Kupczyk. Opracowały one scenariusz filmu, który został nakręcony a następnie  zmontowany przez Państwo Aleksandrę i Grzegorza Neumann. Do przedstawienia sportowego charakteru naszej szkoły została wytypowana klasa 6c. 

DRUŻYNA ENERGII to sportowo-edukacyjny ogólnopolski turniej skierowany do uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych. Główny cel to zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej. Pomóc w tym mają ambasadorzy – Krzysztof Golonka, Bartosz Ignacik, Marek Citko oraz Krzysztof Ignaczak.Na stronie internetowej www.DruzynaEnergii.pl raz w tygodniu ambasadorzy opublikują film z ćwiczeniami, które uczniowie będą musieli powtórzyć.

Gratulujemy klasie 6c i ich opiekunom i życzymy wielu miłych sportowych wrażeń. 

Zachęcamy do oglądania filmu, który został zgłoszony do projektu.

Koordynator projektu Pan Patryk Kupczyk