Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Kangourou Sans Frontières
Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

 

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur Matematyczny 2020 został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl w dniach 28.05 - 5.06. Mamy już wyniki. Wśród uczniów, którzy zdobyli wysokie wyniki są uczniowie naszej szkoły.

 

Wyniki bardzo dobre: Dorota Kamińska z klasy 2a i Michał Kryszpin z klasy 4a.

 

Wyróżnienia: Michał Pawlak 3d, Wiktoria Kucach 3d, Filip Sułkowski 3d, Wiktor Lewandowski 3d, Stanisław Stybor 3d, Jakub Pawlak 5f, Zofia Czyżewska 5f, Magdalena Witkowska 5c, Michał Kołpacki 5f, Wiktor Garczyński 5f, Marta Boruszkowska 6f, Michał Kupczyk 6a, Julia Antczak 6e Maciej Kryszpin 8c.

 

Wielkie Gratulacje dla uczniów!!!

 

Szkolny Koordynator Konkursu

 

Aleksandra Neumann