Uczniowie naszej szkoły, 5 marca 2020 r. , wzięli udział w Igrzyskach Wiedzy  w III LO w Brodnicy . Jest to Regionalny Konkurs Międzyprzedmiotowy. W tym roku temat  przewodni to : ,, Brodnica – 100 lat niepodległości ‘’. Uczestniczyli uczniowie z 17 szkół, ale to nasi okazali się  mistrzami  i  zajęli I miejsce.

Popisali się wiedzą  z zakresu przedmiotów humanistycznych, matematyczno  - przyrodniczych, ale także zdolnościami plastycznymi. W skład   zwycięskiej reprezentacji  weszli : A. Straszewska, M. Kołakowska, Z. Żyła, H. Jarzębski ( 8 a) i A. Górska, Sz. Wrzesiński ( 8 c). Dzielnie wspierali ich i kibicowali  uczniowie klasy 8 a, którzy wykazali się ogromną inwencją twórczą i pomysłowością, co również podlegało ocenie jury.

Dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę i przyjazną atmosferę, a uczestnikom serdecznie gratulujemy J