Uczestnicy tegorocznego konkursu  Mini Playback Show mieli za zadanie przygotować i zaprezentować widowni wybrany utwór z repertuaru polskiej i światowej muzyki filmowej lub musicalowej. Uczniowie, wychowawcy, a także rodzice  wykazali  się wielkim zaangażowaniem i pomysłowością przy wyborze piosenek i przygotowaniu strojów. Konkurs  był okazją do wspólnej zabawy, dostarczył nam wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

 
 
 
 

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Mini Playback Show:

Kategoria – soliści

I miejsce – Bartosz Małkiewicz kl. 1 a

II miejsce – Julia Lazarowska kl. 3 b

III miejsce – Wiktoria Balewska kl. 4 a

Kategoria – zespoły kl. I – III

I miejsce – klasa 2 a

II miejsce – klasa 1d, klasa 3 f

III miejsce – klasa 1 b, klasa 3 a

Kategoria – zespoły kl. IV – VII

I miejsce – klasa 4 d, klasa 6 a

II miejsce – klasa 5 c oraz duet: M. Zalewska i M. Badziąg kl. 5 d

III miejsce – klasa 6 c, klasa 5 a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.