Odwiedź naszą stronę internetową

🌍💚 https://ekodwojka.pl 💚🌍

 
Z radością informujemy, że nasz projekt „Eko - Dwójka” w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej „Ekopracownia - zielone serce szkoły” jest  w pełnym rozkwicie! Nasza inicjatywa, mająca na celu wprowadzenie działań ekologicznych i zrównoważonych praktyk do programu szkoły, angażuje uczniów w różnorodne aktywności związane z ochroną środowiska i promocją zrównoważonego rozwoju.
Projekt zakłada interdyscyplinarne podejście, które pomaga uczniom rozwijać wiedzę, świadomość i umiejętności w zakresie ekologii. W ramach tego przedsięwzięcia utworzyliśmy specjalną pracownię, która działa jako centrum działań ekologicznych w naszej szkole. Ekopracownia jest odpowiednio wyposażona w narzędzia, sprzęt i materiały niezbędne do realizacji różnorodnych projektów związanych z ekologią.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie więcej informacji o projekcie oraz naszych bieżących działaniach. Dołączcie do nas w tej ekologicznej przygodzie i pomóżcie nam stworzyć lepszą przyszłość dla naszej planety!


🌿
 
Eko - Dwójka: Ekopracownia - Zielone Serce Naszej Szkoły!
 
🌍