W dniu 14 września 2017 r klasa II a wybrała się na zajęcia edukacyjne do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Rudzie w Górznieńsko-Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.  Uczestniczyła tam w zajęciach terenowych.  W czasie podchodów leśnych dzieci obserwowały przyrodę i rozwiązywały zadania roślinach i zwierzętach leśnych.  Później  uczniowie udali się nad wodne oczko. Rozpoznawali rośliny i zwierzęta wyłowione z wody - mięczaki, skorupiaki, pajęczaki i owady wodne.  Pobyt w Ośrodku  Edukacji  Ekologicznej klasa zakończyła wspólnym ogniskiem z kiełbaskami.  Za dobrze wykonane zadania dzieci otrzymały nagrody.  Klasa II a dziękuje pracownikom ośrodka  za ciekawe zajęcia i miłe przyjęcie.

Zapraszamy do fotorelacji.

Elżbieta Kupczyk

Lucyna Krajnik

Elżbieta Kapusta

http://www.kizoa.com/Montaż-Wideo/d140151133k5816910o2l1/ruda-2a