W dniu 31 lipca 2020r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Brodnicy, zostaną rozdane zaświadczenia z OKE z wynikami Egzaminu Ósmoklasisty, w godzinach: klasa 8a - godzina 10.00, klasa 8b - godzina 11.00, klasa 8c - godzina 12.00.

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2019/2020.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne ZSP2 w Brodnicy.

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Kangourou Sans Frontières
Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

 

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur Matematyczny 2020 został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl w dniach 28.05 - 5.06. Mamy już wyniki. Wśród uczniów, którzy zdobyli wysokie wyniki są uczniowie naszej szkoły.

 

Wyniki bardzo dobre: Dorota Kamińska z klasy 2a i Michał Kryszpin z klasy 4a.

 

Wyróżnienia: Michał Pawlak 3d, Wiktoria Kucach 3d, Filip Sułkowski 3d, Wiktor Lewandowski 3d, Stanisław Stybor 3d, Jakub Pawlak 5f, Zofia Czyżewska 5f, Magdalena Witkowska 5c, Michał Kołpacki 5f, Wiktor Garczyński 5f, Marta Boruszkowska 6f, Michał Kupczyk 6a, Julia Antczak 6e Maciej Kryszpin 8c.

 

Wielkie Gratulacje dla uczniów!!!

 

Szkolny Koordynator Konkursu

 

Aleksandra Neumann

 

Czas ogłosić oficjalnie wyniki tegorocznego konkursu "Mam Talent".
Jury chciało docenić każdego, kto podjął trud, miał ciekawy pomysł, przezwyciężył obawy przed nagraniem i zaprezentował swoje umiejętności. Długo zastanawialiśmy się nad werdyktem i po burzliwych ustaleniach zdecydowaliśmy, że WSZYSCY JESTEŚCIE ZWYCIĘZCAMI!!! Byliście rewelacyjni!!! Wielkie brawa!!!

>>>TU MOŻESZ ZOBACZYĆ FILMY<<<

 

Szanowni Państwo,

 

Departament Edukacji przygotowuje nabór wniosków o stypendium na rok szkolny 2020-2021 w ramach projektów pt. „Prymus Pomorza i Kujaw”, „Humaniści na start!”. Przedsięwzięcia finansowane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Wysokość stypendium kształtuje się od 2.000,00 zł do 5.000,00 zł na rok. Celem jest promowanie uczniów zdolnych, posiadających szczególne osiągnięcia naukowe i wysokie wyniki w nauce w poszczególnych dziedzinach.