Na przełomie marca i kwietnia 2018 odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego. Konkurs jest organizowany cyklicznie od roku 2002 i ma charakter pisemny. Uczniowie mogli wykazać się swoją wiedzą z zakresu gramatyki, leksyki oraz na temat krajów anglojęzycznych. Uczestnicy napisali test w trzech grupach: klasy IV, V, VI i VII. Celem konkursu jest motywowanie uczniów do utrwalania już zdobytej wiedzy oraz do samodzielnego jej poszerzania.

A oto zwycięzcy:

Klasy IV

I miejsce- Franciszek Boruszkowski

II miejsce- Oskar Lewandowski

III miejsce- Weronika Iwańska

Ewa Ziemlewska

Od lewej: Franciszek Boruszkowski, Ewa Ziemlewska, Oskar Lewandowski, Weronika Iwańska

Klasy V

I miejsce- Jakub Zalewski

II miejsce- Kamil Andrzejewski

III miejsce- Michał Safian

Od lewej: Jakub Zalewski, Kamil Andrzejewski, Michał Safian